Covan Wake The Fuck Up!!

Koncert z okazji wydania DVD dla Adriana COVANA Kowanka już za nami! W tym wyjątkowym wydarzeniu wzięło udział siedem zespołów reprezentujących krakowską scenę metalową. Zarówno frekwencja, przyjęcie i atmosfera były świetne, udało się nam wypełnić Rotundę po brzegi i zebrać pieniądze, które bardzo pomogą w dalszej rehabilitacji Covana!

Dziękujemy kapelom: Decapitated , Virgin Snatch , Thy Disease , Sceptic , ToteM , Saratan oraz Serpentia za udział i zaangażowanie w całe przedsięwzięcie! Zarządowi Rotundy za gościnność i udostępnienie sali, Mironowi - Pro Sonus za nagłośnienie, Wojtasowi za czuwanie nad soundem, United Visions za plakatowanie, Sema-Print - Jarkowi za merch, Adamowi Grzance za poprowadzenie imprezy, RedPig Prods - Marcinowi Halerzowi za produkcję DVD, Adamowi z Metal Shop za przedsprzedaż biletów, wszystkim technicznym i pomocnikom, których nie sposób wymienić, tylu was było! Dziękujemy publice - czyli Wam za wsparcie i pomoc w tej akcji! Jak zwykle pokazaliście klasę!

Informujemy jednocześnie, że jeżeli ktoś chciałby zakupić coś z merchandise przygotowanego na tą okazję - będzie mógł to zrobić składając zamówienia drogą internetową - namiary i doładne info już wkrótce!

Poniżej załączamy linki do pierwszych fotorelacji z imprezy. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim i do zobaczenia na następnych koncertach!

http://www.magazyngitarzysta.pl/ludzie/artykuly/12133-covan-wake-the-fuc...
http://lovekrakow.pl/galeria/covan-wake-the-fuck-up-charytatywny-koncert...
http://muzyka.wp.pl/gid,669984,title,Decapitated-Virgin-Snatch-i-Thy-Dis...
http://metal.shemir.pl/artykul-1870-kod--jak-tu-nie-wierzyc-relacja-z-co...
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.413669672045439.98466.146008458...