Covan Wake The Fuck Up - DVD release!

Jak większość z Was już zapewne wie DVD zrealizowane wspólnymi siłami Creative Music, Red Pig Productions oraz Mystic Productions ujrzało światło dzienne tydzień temu (12.12.12 ) i jest już dostępne w Internecie na stronie http://www.mystic.pl/plyty_dvd_vhs,various_art-covan_wake_the_fuck_up_dv..., w sieci sklepów Empik oraz sklepach muzycznych.
Cały dochód ze sprzedaży przeznaczony jest na dalsze leczenie Adriana 'COVANA' Kowanka, który został poszkodowany w wypadku samochodowym.
W związku z premierą DVD 'Covan Wake The Fuck Up', 26 stycznia w krakowskiej Rotundzie odbędzie się niezwykły koncert promujący to wydawnictwo.
Wezmą w nim udział zespoły, które zagrały dla Adriana w ramach charytatywnej trasy rok temu - Decapitated, Virgin Snatch, Thy Disease, Totem a także Sceptic i Saratan.
Styczniowy koncert poprowadzi ponownie Adam Grzanka, znany Wam już z ubiegłorocznego koncertu a także samego DVD, gdzie wcielił się w rolę gospodarza i narratora.
Oczywście podczas koncertu będzie można kupić DVD, które oprócz zarejestrowanego w zeszłym roku koncertu zawiera film dokumentalny przybliżający sylwetkę Adriana, historię akcji Covan Wake The Fuck Up i zespołów z nią związanych.

Do nabycia będzie także merchandise przygotowany specjalnie z okazji tego wydarzenia a cały dochód ze sprzedaży trafi bezpośrednio do rodziny Adriana.
Pamiętajcie, że wszystkie te działania poświęcone są w całości naszemu i Waszemu przyjacielowi, liczymy na Waszą obecność i pomoc!

26.01.13 KRAKÓW / Rotunda
DECAPITATED
VIRGIN SNATCH
THY DISEASE
SCEPTIC
TOTEM
SARATAN

DOORS: 18:00
START: 19:00

Bilety w cenie 25zl przedsprzedaż
30zł w dzień koncertu