DVD premiere - "Covan Wake the Fuck Up"

Po niemal roku przygotowań, nagrań i produkcji, 12 grudnia 2012 światło dzienne ujrzy wyjątkowe Wydawnictwo.
Zrealizowane przez Red Pig Production i Creative Music wydane dzięki nieocenionej pomocy Mystic Production DVD "Covan Wake the Fuck Up" to podsumowanie charytatywnej trasy koncertowej której wielu z Was uczestniczyło na początku tego roku.
Przypomnijmy, że w styczniu 2012 ekipa koncertowa "Covan Wake the Fuck Up Tour" przetoczyła się przez 10 polskich miast zjednoczona w celu pomocy poszkodowanemu w wypadku wokaliście Athropia Red Sun i Decapitated Adrianowi "Covanowi" Kowankowi.
Po znakomitym przyjęciu trasy, olbrzymim wsparciu jakiego udzieliliście Covanowi i naszej inicjatywie zdecydowaliśmy kontynuować starania aby uwiecznić niepowtarzalny klimat, który wytworzył się wokół sprawy Adriana i zrealizować profesjonalne koncertowe DVD z kończącego trasę gigu w Krakowie.
W środku znajdziecie obszerne fragmenty koncertu w Krakowie, gdzie zobaczycie m.in. Decapitated, Virgin Snatch, Thy Disease czy przywrócony jednorazowo do życia Anal Stench!
Druga część wydawnictwa to prawie 40-minutowy dokument, z którego dowiecie się wszystkiego na temat Covana, jego historii i aktualnej sytuacji a także poznacie uczestników krakowskiego koncertu i ich historie związane z Adrianem, trasę koncertową i krakowską scenę metalową.

Zapowiedź DVD można obejrzeć tutaj

Jednak najważniejszym celem, dla którego podjęliśmy się przygotowania tego DVD jest pomoc Covanowi i jego rodzinie, a także uświadomienie wszystkim, którym Adrian nie jest obojętny jak wiele przeszkód jeszcze do pokonania aby Covan mógł wrócić na scenę.
Pamiętajcie, że cały dochód ze sprzedaży DVD trafia bezpośrednio do Covana!
Jesteśmy niezmiernie podbudowani faktem, że przy w pełni profesjonalnej produkcji wydawnictwa cała ekipa od muzyków, przez akustyków, grafików, producentów po wydawcę wszyscy poświęcili się w pełni sprawie i całą pracę wykonali w czynie społecznym!
Zatem wielkie dzięki dla ekipy Red Pig, Creative Music, Adama Grzanki, Mystic Production, artystów i crew styczniowej trasy oraz wszystkich którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do realizacji koncertów i filmu!
Zapraszamy do sklepu internetowego Mystic Production i sklepów muzycznych w całym kraju, każdy zakupiony egzemplarz to cegiełka, dzięki której pomagacie Covanowi wyjść z traumy śpiączki i wrócić do normalnego życia!

Więcej informacji na stronie www.adrian.org.pl www.wakeupcovan.com www.mystic.pl www.creative-music.pl