INFERNALIS RESURGENTIS 2023!

W kwietniu tego roku HATE, VIRGIN SNATCH, THY DISEASE oraz VARMIA połączą siły i odwiedzą osiem miast w Polsce!

Headlinerem koncertów będzie warszawski zespół HATE, który promuje obecnie swój najnowszy album "Rugia" wydany w październiku 2021 nakładem Metal Blade Records. W ostatnim czasie zespół bardzo intensywnie koncertuje mając na swoim koncie trasy po Skandynawii, USA, Polsce, a obecnie przygotowują się do trasy po Europie.

SUMMER BLOODY SUMMER 2022

Na zakończenie tegorocznych wakacji czołowi przedstawiciele polskiej sceny metalowej VADER oraz HUNTER połączą siły i wystąpią na trzech koncertach plenerowych w Polsce! Towarzyszyć im będą również załogi HATE i THY DISEASE, mający już za sobą wspólne koncerty w tym roku.

Koncerty odbędą się w następujących miastach:

25.08.22 - Poznań // Skwer Play
26.08.22 - Chorzów // Leśniczówka
28.08.22 - Warszawa // Letnia Scena Progresji

Więcej informacji na poszczególnych wydarzeniach.

Ilość biletów w każdej puli jest ograniczona!

INFERNALIS RESURGENTIS jeszcze w tym roku!

Pod szyldem INFERNALIS RESURGENTIS załogi HATE, VIRGIN SNATCH i THY DISEASE odwiedzą w drugiej połowie grudnia trzy miasta w Polsce!

Warszawski Hate, który promuje swój najnowszy album zatytułowany 'Rugia' wydany 15-go października nakładem Metal Blade Records, zapowiada przekrojowy set sięgający korzeni zespołu. Z teledyskami do utworów z nowego albumu, zrealizowanymi przez 9Literfilmy, możecie zapoznać się poniżej:

Hate - Resurgence (video)
https://www.youtube.com/watch?v=VvHPGPSbq5I

Specjalny koncert KAT & Roman Kostrzewski we Wrocławiu !!!

Uwaga uwaga!!!
Wyjątkowy koncert Kat & Roman Kostrzewski wraz z całą plejadą gości specjalnych zostanie zarejestrowany i wydany jako materiał live! Cały dochód z biletów na wydarzenie oraz płyt DVD zostanie przekazany na walkę Romana Kostrzewskiego z nowotworem.
Do zobaczenia w piekle!

Wrocław, 12.09.2021 - A2 - Centrum Koncertowe
BILETY: https://sklep.ebilet.pl/136515363704668222

Thy Disease - rozpoczęło pracę nad nową płytą !!!

Przez ostanie kilka pandemicznych miesięcy THY DISEASE pracował ostro nad kolejnym albumem Udało im się stworzyć kilkanaście wstępnych kompozycji i masę obiecujących riffów.
Zespół jest na etapie składania wszystkiego w całość i aranżowania materiału. Docelowo na nowym krążku znajdzie się 9 numerów. Mogą nam zdradzić, że płyta zapowiada się bardzo gitarowa, a materiał zdecydowanie bardzo, ale to bardzo intensywny.
Do studia ekipa z Krakowa ma w planach wejść pod koniec tego roku, a premierę najnowszego wydawnictwa przewiduje na późną wiosnę 2022.

ANAL STENCH zapowiada trzeci album!

Pochodząca z Krakowa grupa Anal Stench właśnie zapowiedziała, że prace nad ich kolejnym albumem są w toku, a ściślej rzecz biorąc już na ukończeniu.
Trzecia płyta w dorobku grupy zatytułowana będzie 'Rectal Rodeo' i jak zapewniają członkowie zespołu będzie mocno kontrowersyjna, a zawarty na niej materiał z pewnością przetrąci kręgosłupy wszystkim niedowiarkom.

Tym razem za perkusją zasiadł James Stewart znany z udziału między innym z takich zespołów jak Divine Chaos, Vader i Decapitated.

Trasa KAT & ROMAN KOSTRZEWSKI - "Popiór 2020" - UPDATE!

Już w najbliższy piątek rozpocznie się długo zapowiadana i kilkukrotnie przekładana trasa KAT & ROMAN KOSTRZEWSKI promująca ich najnowszy album ‘Popiór’.
Ze względu na sytuację związaną z Covid19 kilka miejsc uległo zmianie na inne. Niestety również część koncertów musiała zostać odwołana z powodu zbyt dużych restrykcji, a przede wszystkim bardzo ograniczonych pojemności sal koncertowych.

KAT & ROMAN KOSTRZEWSKI - TRASA KONCERTOWA POPIÓR 2020

Jesienią 2020r. zespół Kat & Roman Kostrzewski wyruszy w trasę koncertową, która będzie promować ich ostatni album 'Popiór' wydany w 2019r.

Trasa obejmie miejsca, do których zespół nie dotarł w zeszłym roku oraz koncerty które musiały zostać odwołane w związku z zarządzeniami władz. Dodatkowo na liście pojawiło się też sporo nowych miast, również tych, w których koncerty wcześniej były całkowicie wyprzedane.

KAT & ROMAN KOSTRZEWSKI - POPIÓR 2020!

KAT & ROMAN KOSTRZEWSKI - POPIÓR 2020!

Przedstawiamy pełną rozpiskę koncertów zespołu Kat & Roman Kostrzewski - Wrocław, Kraków i Rzeszów zamykają listę!

Już w ten piątek 06.03.2020 w Elbląskim klubie Mjazzga rozpocznie się trasa koncertowa zespołu KAT & ROMAN KOSTRZEWSKI - POPIÓR 2020. Dodatkowe koncerty odbędą się 05.04 we Wrocławiu w A2, 19.04 w Krakowie w Klubie Kwadrat oraz 26.04 w Rzeszowie w klubie Pod Palmą. Trasa obejmie łącznie 15 miast, które zespół odwiedzi na przełomie marca i kwietnia tego roku.

Strony