ANAL STENCH zapowiada trzeci album!

Pochodząca z Krakowa grupa Anal Stench właśnie zapowiedziała, że prace nad ich kolejnym albumem są w toku, a ściślej rzecz biorąc już na ukończeniu.
Trzecia płyta w dorobku grupy zatytułowana będzie 'Rectal Rodeo' i jak zapewniają członkowie zespołu będzie mocno kontrowersyjna, a zawarty na niej materiał z pewnością przetrąci kręgosłupy wszystkim niedowiarkom.

Tym razem za perkusją zasiadł James Stewart znany z udziału między innym z takich zespołów jak Divine Chaos, Vader i Decapitated.

Trasa KAT & ROMAN KOSTRZEWSKI - "Popiór 2020" - UPDATE!

Już w najbliższy piątek rozpocznie się długo zapowiadana i kilkukrotnie przekładana trasa KAT & ROMAN KOSTRZEWSKI promująca ich najnowszy album ‘Popiór’.
Ze względu na sytuację związaną z Covid19 kilka miejsc uległo zmianie na inne. Niestety również część koncertów musiała zostać odwołana z powodu zbyt dużych restrykcji, a przede wszystkim bardzo ograniczonych pojemności sal koncertowych.

KAT & ROMAN KOSTRZEWSKI - TRASA KONCERTOWA POPIÓR 2020

Jesienią 2020r. zespół Kat & Roman Kostrzewski wyruszy w trasę koncertową, która będzie promować ich ostatni album 'Popiór' wydany w 2019r.

Trasa obejmie miejsca, do których zespół nie dotarł w zeszłym roku oraz koncerty które musiały zostać odwołane w związku z zarządzeniami władz. Dodatkowo na liście pojawiło się też sporo nowych miast, również tych, w których koncerty wcześniej były całkowicie wyprzedane.

KAT & ROMAN KOSTRZEWSKI - POPIÓR 2020!

KAT & ROMAN KOSTRZEWSKI - POPIÓR 2020!

Przedstawiamy pełną rozpiskę koncertów zespołu Kat & Roman Kostrzewski - Wrocław, Kraków i Rzeszów zamykają listę!

Już w ten piątek 06.03.2020 w Elbląskim klubie Mjazzga rozpocznie się trasa koncertowa zespołu KAT & ROMAN KOSTRZEWSKI - POPIÓR 2020. Dodatkowe koncerty odbędą się 05.04 we Wrocławiu w A2, 19.04 w Krakowie w Klubie Kwadrat oraz 26.04 w Rzeszowie w klubie Pod Palmą. Trasa obejmie łącznie 15 miast, które zespół odwiedzi na przełomie marca i kwietnia tego roku.

THY DISEASE - Zobacz nowy teledysk "Infrasonic Noises'

Tuż pod koniec zeszłego roku a dokładnie 19 grudnia 2019 ukazał się 7 album THY DISEASE - “ Transhumanism” wydany nakładem Creative Music Records. "Infransonic Noises" to drugi - po opublikowanym w ubiegłym roku "Aluminium Cities" teledysk THY DISEASE, którym zespół promuje swój najnowszy album.

Reżyserią i realizacją klipu zajęła się po raz kolejny wrocławska Grupa 13.

Trasa KAT & Roman Kostrzewski - "Popiór 2020"

Już na przełomie marca i kwietnia zespół KAT & Roman Kostrzewski wyruszy w trasę koncertową która będzie promować ich ostatni album "Popiór" wydany w 2019r.

Trasa obejmie miejsca, do których zespół nie dotarł w zeszłym roku oraz miasta w których koncerty były całkowicie wyprzedane. Jak wiemy pod sam koniec roku 2019 zespół musiał odwołać kilka koncertów ze względu na stan zdrowia Romana Kostrzewskiego. Frontman w ostatnich dniach przeszedł operację i ma się dobrze, ale będzie go jeszcze czekał najprawdopodobniej jeden zabieg w pierwszej połowie tego roku.

KAT i ROMAN KOSTRZEWSKI w Creative Music!

Z dumą informujemy, że od dziś Creative Music będzie oficjalnie reprezentować zespół Kat & Roman Kostrzewski czyli pionierów i jednocześnie weteranów krajowej sceny metalowej! Startujemy już na wiosnę w przyszłym roku z koncertami w Polsce promując ostatnie wydawnictwo zespołu POPIÓR. O Dalszych planach będziemy informować już wkrótce!

Zachęcamy do polubienia i śledzenia zespołu na ich oficjalnym profilu: www.fb.com/KATandRomanKostrzewski

THY DISEASE zapowiada nowy album "TRANSHUMANISM" - premiera już 19 grudnia!

THY DISEASE ujawniają szczegóły dotyczące ich najnowszej płyty zatytułowanej "TRANSHUMANISM" , której premiera została wyznaczona na 19 grudnia tego roku za pośrednictwem CREATIVE MUSIC RECORDS. Zespół opublikował już pierwszego singla z nowego wydawnictwa, a konkretnie "Aluminium Cities"

Siódmy z kolei album w dyskografii THY DISEASE bardzo mocno określa dalszy muzyczny kierunek zespołu. Wszystkie nowe utwory utrzymane są w konwencji ciężkich, nowoczesnych groove'ów z towarzystwem intensywnych, niekonwencjonalnych elektronicznych brzmień.

Creative Music Records - nowy odział !!!

Niezmiernie miło jest nam ogłosić, że plan, który od pewnego czasu formował się w naszych głowach stał się faktem! Panie i panowie, przedstawiamy nasz kolejny projekt - Creative Music Records!

Dzięki determinacji i doświadczeniu jakie zdobyliśmy na przestrzeni wszystkich lat działając w branży muzycznej założenie oficjalnej wytwórni fonograficznej jest naturalnym kierunkiem rozwoju. Widzimy w tym wielką szansę na owocną współpracę z artystami, których znamy już od dłuższego czasu jak i nowymi, obiecującymi zespołami, których pojawia się coraz więcej.

Strony