KAT i ROMAN KOSTRZEWSKI w Creative Music!

Z dumą informujemy, że od dziś Creative Music będzie oficjalnie reprezentować zespół Kat & Roman Kostrzewski czyli pionierów i jednocześnie weteranów krajowej sceny metalowej! Startujemy już na wiosnę w przyszłym roku z koncertami w Polsce promując ostatnie wydawnictwo zespołu POPIÓR. O Dalszych planach będziemy informować już wkrótce!

Zachęcamy do polubienia i śledzenia zespołu na ich oficjalnym profilu: www.fb.com/KATandRomanKostrzewski

THY DISEASE zapowiada nowy album "TRANSHUMANISM" - premiera już 19 grudnia!

THY DISEASE ujawniają szczegóły dotyczące ich najnowszej płyty zatytułowanej "TRANSHUMANISM" , której premiera została wyznaczona na 19 grudnia tego roku za pośrednictwem CREATIVE MUSIC RECORDS. Zespół opublikował już pierwszego singla z nowego wydawnictwa, a konkretnie "Aluminium Cities"

Siódmy z kolei album w dyskografii THY DISEASE bardzo mocno określa dalszy muzyczny kierunek zespołu. Wszystkie nowe utwory utrzymane są w konwencji ciężkich, nowoczesnych groove'ów z towarzystwem intensywnych, niekonwencjonalnych elektronicznych brzmień.

Creative Music Records - nowy odział !!!

Niezmiernie miło jest nam ogłosić, że plan, który od pewnego czasu formował się w naszych głowach stał się faktem! Panie i panowie, przedstawiamy nasz kolejny projekt - Creative Music Records!

Dzięki determinacji i doświadczeniu jakie zdobyliśmy na przestrzeni wszystkich lat działając w branży muzycznej założenie oficjalnej wytwórni fonograficznej jest naturalnym kierunkiem rozwoju. Widzimy w tym wielką szansę na owocną współpracę z artystami, których znamy już od dłuższego czasu jak i nowymi, obiecującymi zespołami, których pojawia się coraz więcej.

Oficjalna zapowiedź trasy HYAENA BITING THE EAST TOUR 2016

Już za tydzień w czwartek 12 maja SADIST i THY DISEASE rozpoczną inwazje koncertową po Bloku wschodnim, odwiedzając na swojej drodze takie państwa jak: Polskę, Białoruś, Rosje, Armenie, Gruzje, Ukrainę i Mołdawie.
Trasa swój finał będzie miała miejsce w Krakowie 12 czerwca podczas kolejnej edycji Festiwalu METALFILIA.
Ponadto na kilku koncertach w Rosji będą im towarzyszyć 2 zespoły, POKERFACE z Moskwy i THRASHRED z Sankt-Petersburga.

BLOOD MANTRA TOUR has come to an end!

For 2 weeks Decapitated, HATEOFFICIAL, Thy Disease, Krysthla and Aktaion were touring Balkans playing 13 shows in 9 countries!
The tour is over now, and we can tell that it was good one! Huge thanks for everyone who was involved into it at any stage. Bands, crew, promoters, and especially you who came to see bands live and supported extreme scene - hats off - THANK YOU!!!
That is not our last word about Balkans! Expect more info about further concerts soon!!

RUSSIAN THOUGHT PATTERNS TOUR was a total blast!!!

We are very proud and happy that we made these concerts happen and Russian fans for the first time ever had a chance to see the great shows of DEATH DTA!
All the responses, comments and reviews show that the gigs made a huge impression on everyone who was there.
Steve, Gene, Bobby, Max and the whole Death Dta Tours crew were very impressed by the crowds on both shows, so Russian fans showed everyone one more time that they are the most insane headbangers and crowd surfers.
All of us will remember these concerts forever!

BLOOD MANTRA BALKAN TOUR 2016 Oficjalna zapowiedź!!!

DECAPITATED ,HATE, THY DISEASE oraz KRYSTHLA i AKTAION na wspólnej trasie po bałkanach od 14 do 27 kwietnia.
BLOOD MANTRA BALKAN TOUR 2016 - to 9 państw, 13 koncertów i 5 zabójczych zespołów.
Dokładny rozkład jazdy poniżej.

Do zobaczenia wkrótce!

BLOOD MANTRA BALKAN TOUR 2016
Decapitated [PL] + Hate [PL] + Thy Disease [PL] + Krysthla [UK] + Aktaion [SE]

METALFILIA 2016!!!

Po raz kolejny w Krakowie CREATIVE MUSIC zaprasza wszystkich na metalowe święto - METALFLIA 2016!!! Cykliczna impreza odbędzie się tym razem w krakowskiej Rotundzie 12 czerwca.
Na deskach Rotundy wystąpi sześć zespołów grających od metalu przez grindcore do hardcore. Każdy miłośnik mocnego uderzenia znajdzie na pewno coś dla siebie \m/
Wkrótce zaczniemy ogłaszać zespoły jakie wystąpią tego dnia.
Do zobaczenia!!!

METALFILIA 2016
13.06.2016 - KRAKÓW / "Rotunda"

Strony