Druga część trasy z cyklu Frozen Plague Tour zakończona!

Po bardzo dobrym koncercie finałowym w Kielcach wszyscy bezpiecznie wróciliśmy do domu. Pozdrawiamy naszych kompanów z Saratan i jednocześnie dziękujemy wszystkim zespołom, które nas wspierały na całej trasie, naszym gospodarzom i promotorom oraz klubom za współpracę podczas ostatnich kilkunastu weekendów! Dzięki także Wam wszystkim za obecność na gigach i pozytywny odzew z Waszej strony, frekwencja w większości miejsc była więcej niż bardzo dobra, więc na pewno wrócimy!

Z racji tak dużego zainteresowania drugą częścią trasy Frozen Plague Tour postanowiliśmy dla Was zorganizować dodatkowe 5 koncertów tuż przed premierą "Costumes of Technocracy". Będziecie mogli na nich usłyszeć 3 nowe numery z nadchodzącego albumu, pełną rozpiskę ogłosimy na dniach. Dodatkowo, już niedługo, bo w kwietniu ogłosimy jesienną trasę po największych miastach w Polsce, podczas której zespół będzie promować nową płytę.

W przygotowaniu jest też duża trasa promocyjna po wschodzie, a na najbliższe dni - raport z sesji nagraniowej "Costumes of Technocracy". W najbliższy weekend koncerty na Słowacji i Węgrzech, do zobaczenia!